Aleksandra Bogucka

Lekarz dentysta

Ukończyła wydział stomatologiczny Akademii Medycznej w Gdańsku w 2004 r. Kontynuuje tradycję rodzinną. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała pod okiem taty – stomatologa. Od lat pasjonuje się endodoncja mikroskopowe co sprawiło,  że w 2010 r ukończyła pierwsza w Polsce edycje Curriculum Endodontyczne oraz otrzymała tytuł endodonty.
W 2011 r ukończyła cykl kursów z Periodontologii obejmujący zaawansowane techniki mikrochirurgii periodontologicznej „Periopraktyk” .
W 2013 ukończyła elitarne podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu protetyki na Uniwersytecie w Sienie, we Włoszech.
na codzień dr Aleksandra w naszym gabinecie zajmuje się protetyka, implantoprotetyka oraz komputerowym projektowaniem uśmiechu.
Dr Aleksandra jest osobą profesjonalną oraz dba o wysoki standard usług. Jej ciepło, spokój i opanowanie przekłada się na komfort pacjenta pod czas wizyty.
Dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze.
Prywatnie jej pasją jest podróżowanie,

Alina Obuszko-Kochanowicz

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła w 2012 roku. Od tego czasu sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności z zakresu stomatologii. W gabinecie zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncja i ekstrakcjami zatrzymanych ósemek.
Doktor Alina jest oazą spokoju i cierpliwości. Podczas zabiegów, pacjenci czują się dzięki niej komfortowo i bezpiecznie. Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia.

Adam Bogucki

Lekarz dentysta

Założyciel i właściciel Praktyki Dentystycznej ABdent. Gabinet prowadzi od 1990 roku. W ciągu niemalże 30 lat pracy zaufało mu kilka tysięcy Pacjentów. Regularny udział w sympozjach i konferencjach naukowych sprawia, że stale podnosi swoje kompetencje. Jest zwolennikiem stomatologii małoinwazyjnej, szanuje zdanie i możliwości finansowe Pacjenta, realizując plan leczenia dobrany do indywidualnych potrzeb. Specjalizuje się w protetyce i stomatologii estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Mikołaj Mielke

Lekarz dentysta

Dr Mikołaj Mielke ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie, International Congress of Oral Implantologists, AOCMF, Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej. W 2014 roku otrzymał wyróżnienie za najlepiej zdany egzamin praktyczny w ramach kursu Curriculum Implantologii PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne). W 2019 roku uzyskał tytuł specjalisty ds implantologii stomatologicznej PSI, ICOI oraz DGOI, dzięki zdaniu egzaminu międzynarodowych umiejętności implantologicznych w formie teoretycznej i praktycznej. Co roku uczestniczy w prestiżowych, międzynarodowych sympozjach i kongresach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej. W 2015 roku rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Szczękowej Szpitala Św. Wincentego w Gdyni. W klinice ABdent Dr Mikołaj Mielke przeprowadza zabiegi implantologiczne oraz zabiegi regeneracji kości.

Katarzyna Więcek

Ortodonta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż specjalizacyjny odbywała w Poradni ortodontycznej przy Centrum Wad Twarzoczaszki w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Z pasją przywraca piękne uśmiechy swoim pacjentom. Rodowita olsztynianka. Fanka kryminałów, miłośniczka zwierząt. W wolnych chwilach tworzy drzewo genealogiczne swojej rodziny.”

Małgorzata Miga

Dyplomowana higienistka

Pierwsza osoba, którą pacjent widzi po przyjściu do gabinetu. Uśmiechnięta i serdeczna, koi nerwy osób oczekujących na wizytę. Prawa ręka lekarzy-wspiera organizacje gabinetów i pilnuje harmonogramu pracy. Dzięki Niej w gabinecie panuje ład i porządek. Swoje kompetencje podwyższa biorąc udział w kursach dla higienistek jak i kursach skierowanych dla pracowników zarządzających placówkę medyczna.

Alicja Grabowska

Dyplomowana higienistka

W gabinecie troszczy się o naszych pacjentów podczas wizyt. Ciepła, serdeczna i uśmiechnięta. Swoje wysokie kwalifikacje wykorzystuje wykonując zabiegi higienizacyjne w gabinecie. Uczestniczy w kursach i szkoleniach, pogłębiając swoją wiedzę, która wykorzystuje zarówno w gabinecie jak i szkole, gdzie uczy przyszłe higienistki.

Nikola Bordin

Dyplomowana higienistka

Skrupulatna, kreatywna i bardzo przedsiębiorcza. Posiada wysoką kulturę osobistą. Potrafi przewidzieć i zaplanować każdą zmianę w grafiku – świetna organizatorka. W naszym gabinecie wykonuje zabiegi profesjonalnej higienizacji i wybielania. Pacjenci czują się przy niej zaopiekowani i przez to zrelaksowani. Swoje kwalifikacje podnosi biorac udział w różnych szkoleniach.

Klaudia Płuciennik

Dyplomowana higienistka

Prawa ręka lekarzy. Dba o to, by każdy pacjent w gabinecie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Przyjazna, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. W trakcie zabiegów asystuje lekarzom dentystom, aby praca szła szybko i sprawnie. Stawia na doskonalenie swoich umiejętności, zdobywanie wiedzy oraz rozwój- zawodowy oraz osobisty.

Naszym głównym celem jest zadowolenie i komfort naszych pacjentów. Każdego naszego Pacjenta obejmujemy fachową i kompletną opieką stomatologiczną. Starając się sprostać oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej nasz gabinet, zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów oraz metody dające najlepsze efekty w każdym przypadku.